A gyerekekért harcolnak

2011. október 20., címkék: fogyatékkal élők, missziói központ rmk, budapest-fasori

Budapest környéki, hallássérültekkel foglalkozó oktatási intézmények tanárai és diákjai vettek részt a Tanórán kívüli és szabadidős programok a hallássérült gyerekekért című projekt megnyitó ünnepségén a budapest-fasori református gyülekezet gyülekezeti termében október 19-én.  A projektet a Református Missziói Központ (RMK) Siketmissziója valósítja meg öt budapesti, illetve Budapest környéki oktatási intézettel közösen a folyó tanévben.

Segítség a világhálón

2011. február 14., címkék: missziói központ rmk, gyökössy intézet, honlap, lelkigondozás

Skype-os lelkigondozói képzést indít Református Missziói Központ és a Gyökössy Intézet. A 40 órás képzésre Kárpát-medencei református önkéntesek jelentkezését várják a szervezők.

Az RMK pályázati felhívása

2010. október 19., címkék: Pályázat, missziói központ rmk, pályázat

A Református Missziói Központ pénzügyi vezetőt és projektasszisztenst keres határozott idejű jogviszonyba.